Dlaczego zestaw do wyciszenia drzwi w aucie?

Redakcja

Dlaczego zestaw do wyciszenia drzwi w aucie?

Nasz zestaw do wyciszenia samochodu to idealne rozwiązanie do kompleksowego wygłuszenia samochodu. Zestaw jest obecnie w promocyjnej cenie i jest skierowany dla średniej wielkości pojazdów. My, jako firma Bitmat gwarantujemy redukcję drgań i wibracji, dzięki naszym niezawodnym matom butylowym AB. Nie dajcie się nabrać na tanie sztuczki innych sprzedawców, nasz zestaw jest po prostu najlepszy! Mata premium AB-25 eliminuje drgania, buczenie i dudnienie oraz tworzy barierę dla hałasu. AB25 premium to najnowsza wersja mat butylowych w naszej ofercie, oparta na bazie mieszanki premium do produkcji której używany jest wysokiej jakości polimer bez wypełniaczy. W efekcie uzyskujemy maty o znacznie obniżonej masie, ale o jeszcze wyższym współczynniku stratności akustycznej niż w standardowej mieszance. Obecna w zestawie mata wygłuszająca K9s firmy Bitmat to pianka izolacyjna gumowa o strukturze komórek zamkniętych z warstwą najwyższej jakości mocnego kleju, posiada wysokie właściwości akustyczne oraz izolacyjne. Materiał ten nie wchłania wilgoci i jest odporny na działanie chemii, tworzy barierę akustyczną i doskonale pochłania hałas oraz izoluje od temperatury.

Czemu akustyka jest tak ważna?

Komfort akustyczny jest pożądany w naszym życiu zarówno w domu jak i w miejscu pracy. Odczuwalny komfort akustyczny jest mierzalny i stanowi o jakości życia codziennego. Osoby narażone na ciągłe odziaływanie hałasu wystawiają się na ryzyko poważnych schorzeń. Wysoki poziom hałasu w miejscu pracy skutkuje natomiast obniżeniem wydajności pracowników. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Motoryzacja z innej perspektywy - warsztaty samochodowe i ich triki.

Tak jak w przypadku kupno samochodu używanego należy podchodzić ostrożnie, z rozwagą oraz znajomością poszczególnych elementów, które są, ale np. zwykle nie są używane w sprawnym egzemplarzu. Tak samo jest w przypadku korzystanie z usług mechaników, gdzie koszty bardzo często rosną szybciej niż ceny, a to poniekąd wymusza od warsztatów […]

Subscribe US Now